LISTA NAUCZYCIELI I GODZIN ICH KONSULTACJI
IMIĘ I NAZWISKO GODZINA DZIEŃ TYGODNIA SALA
Antoszczyk-Wojdyła Maja 7.30-8.00 7.30-8.00 Środa Piątek Sala nr 7
Awgul Dorota 15:30-16:10 Poniedziałek Zaplecze Sali gimnastycznej
Banasiak Paulina 12.30-13.30 Środa DPS Spadkowa
Brzezińska Beata 11.40-12.40 Poniedziałek Tomatis
Bednarek Monika 7.30-8.00 15.30-16.00 Wtorek Środa Sala 114A
Bisewska Monika 12.30-13.30 Poniedziałek DPS Spadkowa
Białkowska Aleksandra 15:40-16:40 Czwartek Sala 104
Bieńkowska - Jagoda Joanna 8.00-8.30 8.00-8.30 Środa Piątek DDP ul. Rojna 18a
Borek Kamila 13:00-14:00 Czwartek Sala korekcyjna
Chrobot Maciej 9:50-10:50 Środa Zaplecze Sali gimnastycznej
Cichosz- Modzelewska Agnieszka 12.00-13.00 Wtorek Sala logopedyczna WWR
Dałek Radosław 11.30-12.30 wtorek pracownia komputerowa
Doniec Agnieszka 9.45-10.45 Piątek Logopedyczna
Duczkowska Izabela 7.55-8.55 Piątek Sala nr 6
Fornalczyk Jolanta 14.45 - 15.45 Środa Sala115
Gizińska- Milczarek 15:40 – 16:10 Poniedziałek Przyrodnicza
Goździk Małgorzata 14.35 - 15.35 Środa Sala ang/rel
Grzelczak Magdalena 10.45-11.45 Poniedziałek Komputerowa
Izdebska Magdalena 15:00-16:00 Środa Biblioteka Szkolna
Kamińska Magdalena 13:00-13:15 Czwartek WWR
Karlińska Magdalena 15.30-16.30 Poniedziałek Sala nr 16
Kaźmierczak Katarzyna 13:40-14:40 Czwartek Przyrodnicza
Kniewska Alicja 14:00-15:00 Wtorek Log/biof
Kłos Aleksandra 12:00-13:00 Poniedziałek Biblioteka
Kłos Aneta 12:00-13:00 Czwartek Biblioteka
Kubiak Katarzyna 12.25 - 12.55 Czwartek (co tydzień 30 min) Komputerowa
Kudrycka Katarzyna 15.40-16.40 Piątek (co 2 tyg) Sala 113a
Kulesza Julia 10.35-11.35 Piątek log/biof
Krawczyk Joanna 16.30 - 17.30 Wtorek Gabinet psychologa
Latoszewska Agnieszka 12:55-13:40 07:20-7:40 Czwartek Logopedyczna Wtorek Matematyczna
Liberska Anna 11.30 - 12.00 Poniedziałek WWR
Malańska- Borczyńska Ewa 07.30-8.00 07.30-8.00 Środa Piątek WWR
Małkowska Agata 14:40-15:40 Poniedziałek Sala 111
Matusiak Wojciech 7:55-8:55 Piątek Muzyczna
Michalska Anna 9.45-10.45 Czwartek Komputerowa
Najs Ewelina 16:00-17:00 Piątek Sala 15A
Nikołajew Agnieszka 12.00 - 13.00 Środa Laboratorium
Olczyk- Dryniak Dorota 16:00-17:00 Poniedziałek WWR
Otrębska- Osetek Julita 7:50-8:50 wtorek Sala 111
Pawełczyk Nina 7.00-8.00 Wtorek Sala nr 7
Pawlak Karolina 8:25- 8:55 8:25-8:55 Wtorek Czwartek Sala nr 7
Pawłowska Sylwia 14:45-15:45 Poniedziałek Sala 15
Pietras Beata 7.30-8.00 Poniedziałek Piątek Sala 14
Pietrzak Barbara 7.00-8.00 Piątek Sala 116
Poros Violetta 7.45 -8.45 Wtorek Log/biof
Przybył Joanna 13.00 - 14.00 Środa Gabinet dyrektora
Radke Anna 9.00-9.30 11.20 – 11.50 Środa Czwartek Zaplecze Sali gimnastycznej
Rolka Joanna 10.45-11.45 Poniedziałek Sala rehabilitacyjna WWR
Rosiak Aneta 7.50-8.50 Wtorek Sala 113a
Różycka Małgorzata 9.40-10.40 Piątek Labolatorium
Rzeszutek Dagmara 13.00 - 14.00 Środa Gabinet wicedyrektora
Rzeszutek Michał 13.40-14.40 Środa Techniczna
Saciuk- Zwolska Jolanta 9.50 - 10.50 Środa Logopedyczna
Salamon Katarzyna 9.50-10.50 Środa Sala logopedyczna
Staniewska Aneta 12:00-13:00 Piątek Sala nr 16
Stankiewicz Anna 13.00 - 14.00 Środa Gabinet wicedyrektora
Szrejner-Ptasińska Kamila 13:40-14:40 Czwartek Biblioteka Szkolna
Szymanowska Olga 15.00-15.30 11.30-12.00/co2 tydz. Czwartek Poniedziałek WWR
Świstak Izabela 15.00- 16.00 Wtorek Gabinet wicedyrektorów
Taradaj Marta 9:45-10:45 Wtorek Sala SI
Walasek Piotr 10.30-11.30 Środa Zaplecze Sali gimnastycznej
Wasiak Katarzyna 9.40 - 10.40 Środa Sala 16
Wieczorek Martyna 8:45-9:45 Środa Sala korekcyjna
Wojech Katarzyna 14.45. - 15.45 Piątek Sala przyrod.
Wróblewska Anna 14:00-14-30 Wtorek WWR
Wojciechowska Marta 08:00-09:00 Czwartek Sala 115
Zawadzki Tomasz 13.00-13.15 Czwartek WWR
Zemrak Anna 13.00 - 14.00 Piątek Gabinet pedagoga
Zimoń Marta 12.30-13.30 Wtorek DDP ul. Rojna 18a